STRIFE TUBE 3

16 lutego 2024, 19:00 | Hala MOSIR w Radomiu

Wracamy do Radomia, po dużym sukcesie gali  Strife Tube 2 postanowiliśmy kolejny raz zapewnić niesamowite emocje kibicom w Radomiu. Zapraszamy na Strife Tube 3 już 16 lutego 2024 r.

W głównej walce wieczoru w klatce zawita Tymoteusz Łopaczyk, mistrz organizacji Babilon MMA. Młody zawodnik z ogromnym potencjałem sportowym, nokautującym ciosem i ogromnym serem do walki. Przygotujcie się na mocny sportowy spektakl!

Na gali Strife Tube 3 zobaczycie oczywiście  lokalnych bohaterów, reprezentantów Radomia i okolic, którzy kolejny raz zostawią hektolitry potu w klatce, by podbić serca kibiców. Nowe twarze, nowe umiejętności, ale także postacie, które już wcześniej dostarczały Wam niezapomnianych chwil na poprzednich galach Strife.

To wydarzenie to nie tylko sportowe widowisko, to także okazja do spotkania się z pasjonatami i wspólnego świętowania piękna walki. Radom znany jest ze swojej niesamowitej publiczności. Dołącz do niej i poczuć pełnie emocji.

Nie zwlekajcie! Bilety są już dostępne, a miejsca limitowane. Do zobaczenia na Strife Tube 3 – tam, gdzie rodzą się legendy!

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY