STRIFE TUBE 2

15 grudnia 2023, 19:00 | Hala MOSIR w Radomiu

Przygotujcie się na prawdziwą ucztę sportów walki, bo Strife Tube 2 nadchodzi, a razem z nim niesamowite emocje, spektakularne starcia i niezapomniane chwile! Tego nie możecie przegapić!

W głównej walce wieczoru na ringu pojawi się Cezary Kęsik, prawdziwy weteran klatki, trenujący na co dzień w szanowanym klubie Cross Fight Radom. Jeżeli śledziliście jego niezapomniane pojedynki w klatce KSW, to wiecie, że czeka Was prawdziwe widowisko. Przygotujcie się na prawdziwy sportowy spektakl!

Ale to nie wszystko! Nasza gala to nie tylko pojedynek gwiazd. Będziecie mieli okazję zobaczyć również lokalnych bohaterów, reprezentantów Radomia i okolic, którzy wylewają hektolitry potu na treningach, by podbić serca kibiców. Nowe twarze, nowe umiejętności, ale także postacie, które już wcześniej dostarczały Wam niezapomnianych chwil na poprzednich galach Strife.

To wydarzenie to nie tylko sportowe widowisko, to także okazja do spotkania się z pasjonatami i wspólnego świętowania piękna walki. Radom znany jest ze swojej niesamowitej publiczności. Dołącz do niej i poczuć pełnie emocji.

Nie zwlekajcie! Bilety są już dostępne, a miejsca limitowane. Do zobaczenia na Strife Tube 2 – tam, gdzie rodzą się legendy!

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY